مرکز سالمندان امام رضا(ع)

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

مرکز سالمندان امام رضا(ع)

از سال ۱۳۸۷ با ظرفیت ۲۵ نفر افتتاح گردید و اکنون با ظرفیت ۶۵ نفر و با تلاش پرسنل کوشا و ارتقاء کیفیت خدمات پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته. بخصوص در درمان سالمندان با آلزایمر متوسط و شدید که بعضا بسیار پرخاشگر بوده و درمان در جهت تعادل خلق انجام می گردد، نه صرفا گیج و خواب آلود نمودن با داروهای قوی و خواب آور! البته سالمندان امام رضا(ع) به جهت اينكه موسس مركز پزشك مي باشد در زمینه درمانی بخصوص درمان اصولی آلزایمر تجربه قابل ملاحظه ای دارد. موجب خرسندی است که با تلاش پرسنل زحمت کش مجموعه سالمندان امام رضا(ع) توانسته است تبدیل به یک برند برتر در مشهد مقدس، زیر سایه آقا امام رضا(ع) گردد. 
مرکز سالمندان امام رضا
مشخصات برتر در ارائه کیفیت مرکز سالمندان امام رضا(ع):
  • استفاده از مواد مصرفی مرغوب از جمله استفاده نکردن از روغن جامد(که خود یکی از عوامل سکته های قلبی می باشد) گوشت منجمد و ...
  • نظافت مطلوب چنانچه با وجود تجمیع سالمندان پوشکی و آلزایمری در یک مکان بوی نامطبوعی به مشام نمی رسد(بجز مواقع ناگهانی و استثنا)
  • اتاق های نورگیر و فضای بزرگ سالن که هم در تهویه و هم در روحیه سالمندان موثر است.
  • برگزاری جشنهای متعدد جهت تغییر روحیه عزیزان سالمند
  • هیچ مورد شکستگی در مرکز رخ نداده است. درحالیکه آمار زیادی از شکستگی سالمندان در مراکز سالمندان اتفاق افتاده و باعث ایجاد دردسرهای فراوان میگردد.
  • رسیدگی به موقع به مشکلات فنی مجموعه که خود باعث حفظ کیفیت مطلوب میگردد. ازجمله نصب شیرآلات KWC سوئيس و نصب هواکش های صنعتی کره ای در سال ۹۴ و رفع نواقص موجود در اسرع وقت.
  • نظارت مداوم توسط مدایران داخلی بر کل مجموعه توسط چک لیستهای طراحی شده.
  • مهمتر از همه کادر مرتبط پزشکی به عنوان موسس. چرا که لازمه پایش و درمان بیماریهای دوران سالمندی بالاخص بیماری آلزایمر که پروسه پیچیده ای دارد، نظارت مداوم ۲۴ ساعتع یک گروه پزشکی پرستاری می باشد(اغراق نیست اگر بگوییم هشتاد درصد وقت پرستار مرکزصرف تغییرات دارویی جهت حصول تعادل تغییرات خلقی، روحی و روانی از طرف پزشک مرکز می گردد)
  • قضاوت را به شما عزیزان وامی گذاریم و پذیرای انتقادات منطقی شما جهت ارتقا کیفیت مرکز می باشیم.
سالمندان امام رضا (ع)، تنها مرکز با موسس پزشک در مشهد


شماره حساب: 1788301362609
شماره كارت :5892101140129178
شما اینجا هستید: Home درباره ما

بادیدکنندگان سایت

002460
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
بازدید کل
2460
0
2460
2460
2460

آی‌پی شما: 35.175.121.230
امروز: د، 18 فروردين 1399 - ساعت: 21:01:26

نظرسنجی

نظر شما درباره کیفیت خدمات مرکز سالمندان امام رضا (ع) چیست؟

عالی - 57.1%
خوب - 17.9%
متوسط - 14.3%
ضعیف - 10.7%

Total votes: 28
The voting for this poll has ended on: 23 اکتبر 2016 - 00:00